Původně zamýšlený prosinec nakonec nebude měsíc, ve kterém vyjde čtvrté 50 Centovo album “Before I Self Destruct”. Fifty nemá ještě album hotové a v obchodech se proto objeví až začátkem příštího roku. Jasno má ale v tom, že tahle deska bude temnější a tvrdší než předchozí “Curtis”. Potvrzená je zatím účast několika velkých hostů, z nichž nejvíce vyčnívají Eminem a Dr. Dre.

50 Cent chce album “Before I Self Destruct” doplnit o bonusové DVD se stejnojmenným filmem, v němž hraje hlavního hrdinu, který se po smrti své matky stává kriminálníkem.

Fifty má jako výkonný producent prsty i v dalším filmu “Two Turntables and a Microphone: The Life And Death of Jam Master Jay”, jehož název říká vše. Dokumentární film o Jam Masteru Jayovi, který Fiftymu pomáhal se startem kariéry, je v přípravě už pět let a narozdíl od prvně zmiňovaného DVD bude připojen jen k limitovanému počtu alb.

První singl z “Before I Self Destruct” je Scottem Storchem produkovaný “Get up”. Ti kdo na Creamu sledují video sekci si jistě všimli i videoklipu, ostatní ho mají šanci zkouknout teď.

Související: 50 Cent