Je to takový nahoru a dolu. Jak jsem již řekl několikrát, nejsem příznivcem toho, co provádí Ma Dukes, Jonathan Taylor a spol. s Dillovým odkazem. Pokud ale dám osobní výtky stranou a kouknu se třeba na videa z DC Loves Dilla, které už se koná 9 let, tak se dostaví totální husina, což se poslední dobou u novejch desek nedostatkovým ukázem.

Na letošním ročníku tohoto dýchanku se do Washingtonu dostavila sestava jmen jako Phife Dawg, NDea Davenport (The Brand New Heavies), Bahamadia nebo Pharaohe Monch a další. Krom toho také došlo k oznámení toho, že speciálně pro Dillu upravenej Minimoog Voyager synthesizer spolu s Akai MPC 3000LE poputují do místního muzea (Smithsonian Museum – National Museum of African American History and Culture).

Nevim, co si o tom na první dobrou myslet, takže asi použiju větu – I když neznáš Jay Deeho, jeho muziku si určitě slyšel. Každopádně je mi tento čin milejší, než nesmyslné vydávání hovadin tipu Box Set za 200 babek nebo 1st Down – Detroits Finest EP za 65 éček (J Dilla & Phat Kat, 5 tracků z prdelním zvukem), což je teda práce Phat Kata.

No nic, jde se na husinu:

 

 

 

 

 

případně koukni na :

 

 

čti také:

Měl bys slyšet: J Dilla – Give Em What They Want

DJ Cable – A Tribe Called Quest Video Mix

Video: Phife Dawg (A Tribe Called Quest) – Dear Dilla