Turntablism žije a D-Styles má venku desku Noises In The Right Order

Turntablism žije a D-Styles má venku desku Noises In The Right Order

Základ je si nestěžovat. Pokud něco chci, tak si to vyhledám a nespoléhám se na algoritmy Googlu a Facebooku, které stjně ukazují jen to, u čeho předpokládají  vaší pozornost.

Pozornost si ale hlavně zaslouží nové album Noises In The Right Order od D-Styles. Tenhle mástr a člen Invisibl Skratch Piklz a Beat Junkies jasně ukazuje, že konzole a tlačítka to zcela ještě neovládli. Tahle deska je čistou ukázkou toho, co práce s gramofonem nabízí. A jak se na to dívá DJ 3CK? Ano, ten  nejpovolanější z nejpovolanějších z československý DJs?

“Svet turntablismu s napätim ocakaval,s cim pride „the most funkiest“ turntabler po 17 rokov starom albume Phantasmagorea,ktorym nasadil latku velmi vysoko. Novy album uz sice neznie ako soundtrack k horor filmu,je viac melodickejsi,zvuk je trochu cistejsi a prisposobeny dobe, figuruje na nom ovela viac hosti,ale kto by si rad nevypocul skrecovu elitu akou je DJ Eprom,DJ IQ,Pan Jaras,Kypski alebo Miyajima na all scratch beate od krala? Zase dokazal,ze jeho tazkotonazny minimal funk je fresh aj v dnesnej dobe preprodukovanych trippletime nahajtkovanych beatov,ktore su nazvucene tak dokonale,az z toho vyprchla ludska stopa.”

Tento jeho popis se dá pouze vytisknout a rozdávat na každém rohu. Ono to žije, jen se mesmíte vychcaně z pohledu média věnovat jen tomu, co přinese čtenost.

[Best_Wordpress_Gallery id=“29″ gal_title=“D-Styles“]

 

čti také:

Povinnost pro všechny DJs – Building Better DJs by Beat Junkies.

Reklamy
Share