A to se dalo čekat. Na Madlibův rozhovor reagoval někdo od Slum Village

V rozhovoru pro dazeddigital.com se Madlib kromě mnoha věcí vyjádřil i k situaci ohledně posmrtného vydání alb jeho dlouholetého spolupracovníka a kamaráda J Dilly.

"Zdá se, že budou vycházet stále další věci, někdy je budou vydávat způsobem, jak by si to on přál, ale někdy taky, jak by to nechtěl. Kdybych umíral v nemocnici, řekl bych svému synovi, ať jde a všechno spálí. Nechtěl bych, aby můj materiál byl využíván jako v případě J Dilly. Rozhodně se z toho poučím."

Na tenhle rozhovor vzápětí reagoval oficiální facebook Slum Village, kde se píše, že kapela naprosto nesouhlasís tím, co řekl Madlib o posmrtném vydávání Dillovo alb. Všechno se prý děje přesně podle instrukcí od J Dilly a jeho matky, a nadále se bude pokračovat v budování jeho odkazu.

Jedna věc je práce na odkazu, druhá věc je vydávání nesmyslných posmrtných alb jako "Rebirth Of Detroit" nebo druhé album od tzv. Yancey Boys "Sunset Boulevard", kde se kromě obou bráchů stal členem Yancey Boys i Frank Nitt. Další věc je prodávání vinylového katalogu J Dilly, které už zavání touhou vydělat peníze na všem, co je s Dillou spojené. J Dilla je po smrti a tak bychom měli poslouchat a uctívat jeho hudbu, kterou vytvořil za svého života a nad kterou měl 100% kontrolu. Vydávání dalších desek může jenom pošramotit jeho odkaz, stejně jako jsou k smíchu posmrtné desky 2Paca nebo Biggieho.

A na konec trochu odbočíme a připomeneme si nedávno zveřejněné video, kdy byl Madlib hostem Radio Vinyle ve Francii.

 

 

čti také:

Madlib na dalším vinylu s rockovým obsahem.

Poslechovka s Madlibem.

Měl bys slyšet: MED + Blu + Mayer Hawthorne + Madlib – The Buzz

Londýnská Medicine Show s Madlibem.

 


 


 

 

 
Reklamy
Share

Napsat komentář