Anthony Valadez – Fade Away (feat. Miles Bonny)

Anthony Valadez – Fade Away (feat. Miles Bonny)

Tak na toto jsem čekal. Znáte ten pocit, kdy máte nějaké oblíbence a zjistíte, že budou dělat spolu a pak už jen netrpělivě čekáte a vyhlížíte na souncloudu každé ráno, kdy se to objeví? Ano? Přesně tohle dělám, pokud jde o spojení jmen Anthony Valadez a Miles Bonny.

O Anthonym jsem tu psal již mnohokrát, ale malé opakování neuškodí, jelikož tenhle L.A. DJ a producent již není spojen jen s rádiem KCRW, kde má již mnoho let svoji show, ale také má další na Dash Radio a hostuje v podcastu Champion City. Aby toho neměl málo, tak ještě tvoří televizní show Crate Diggers. Ano, tu co znáte z youtube, ale bohužel to běží pouze na fm.tv.

S Miles Bonny už spolu dělali na jeho předchozích deskách Just Visiting (2012) a In Search Of (2014) a tak proč v tom nepokračovat.

Skladba Fade Away přesně vystihuje Anthonyho. Jelikož tohodle člověka hodně sleduju a osobně jsem ho i navštívil, tak když se skladba rozjede, tak úplně ve mě rezonuje ta nálada, kdy po hraní ráno chodí se svým psem po prázdném Venice Beach. Žádní lidé, jen zvuk moře a vln, které repetitivně tvoří atmosféru. A on jako člověk, který se nevyhýbá žádnému stylu, nás po nájezdu skladby lehce rozhejbe. Ale ne tak, že budete skákat po pokoji, ale tak, že sedíte, cejtíte ty motýli v břiše a je vám skvěle takovým zvláštním způsobem a to nejenom díky názvu skladby. V tom rytmu je určitá naléhavost a podivné emoce, což z té skladby nedělá jen data na internetu, které jednou poslechnete a jdete dál.

Fade Away je singl s chystaného alba, které ponese stejný název a které vychází na začátku listopadu. Nyní je venku ochutnávkové EP Prelude to the Fade, které obsahuje právě singl Fade Away a další novinku Hurt. A to vše v dalších remixech. K poslechu na iTunes, Spotify a dalších digi platformách. Vychází, stejně jako jeho předešlé desky, u Plug Research. A pokud máš čas, tak si ho přidej na mixcloudu a poslouchej všechny jeho show (např. rozhovor s Abjo, Tall Black Guy atd.). Vyplatí se to.

Reklamy
Share