Beats, Beats & Life vol. 15 – Mitch Geist, Jimmy Pé, Mystee, Cazal Organism, The Kount.

Beats, Beats & Life vol. 15 – Mitch Geist, Jimmy Pé, Mystee, Cazal Organism, The Kount.

Jsem pátrač. Pátrač soundcloudový. A mám rád, když beatmakers neopomíjejí tuto platformu, jelikož na Spotify asi nikdy hledat nebudu.

Zároveň jsem poslední dobou unaven z toho zvuku. Buď je to všechno sad piánko chill study prázdnota nebo ta 808 basa, která mě už úplně sere. Ale hrozně. A to vše podpořeno tím, že spousta lidí jede Splice a laciný drum kity a zní to všecho hrozně podobně.

Co tedy propadlo cedníkem natolik, že si ty věci nepustim jen jednou.  Většinu těchto věcí hraju v pořadu Cream Sound, který můžete poslouchat každý čtvrtek od 19 – 21 na Color Music Radio nebo potom v záznamech na soundcloudu.

1.Mitch Geist  – thasswhy

Tenhle běloch z Los Angeles vydal v roce 2019 desku Flavours. A i když na ní musim hodně skipovat, tak tenhle track ubral z mí karty nějakej drobák. A použít life’s a bitch and then you die bude fungovat vždy.

2. Kaelin Ellis – 7teen

Pokud jste někdy jeli ty mezinárodní party beatmakers, který se sdružovali pod jednu střechu, tak tenhle amík byl v Loaflab, kam patřili i jména jako Kaytranada nebo Cazal Organism. Tohle je jeho x let stará věc, ale jako jo.

3. Jimmy Pé – ZoO

Tohoto pána ze Slovenska již asi není potřeba představovat.  Jeho většinu věcí nejedu, ale maximálně respektuju to, co dělá, kam se posouvá a ukazuje ostatním lokálům, že beats se nemusí dělat jen pro kámoše z okolí. Jeho nové EP, ze kterého je i track ZoO vyšlo na labelu Slow Roast Records, což je stáj, kterou založil a vede sám velký DJ Craze. A pak že to nejde.

4. Mystee – Quarantine Jam

Ze Slovenska se přesuneme do Srbska, kde není jen Koolade, ale třeba taky Mystee. Jeho Quarantine Jam funguje. Je to slow. Přesně u toho nasadíte ten ksicht alá nejrotovanější foto z největší události posledních dní, což byl streaming Erykah Badu a Jill Scott.

5. Cazal Organism – La Moog Machina

Já vim. Další remix na Jay Deeho produkci. Ale Fantastic 3 je jedna z mých nejoblíbenějších věcí a to zpomalení originálu od The Moog Machine – Let the Sunshine In je jakože nejvíc. Zde ještě přidáno něco z E=MC². A áno. Dobré ráno. Turn me up, a little louder! Není to zas tak dlouho, co byl Cazal v mé oblíbené Soul Circle Radio, tak to si dejte taky.

6. The Kount – Robotology

Tahle věc je u mě na hraně. Tenhle běloch z kanadského Toronta je poslední dobou hodně větrané jméno. Jeho videa občas ano. Ale je to někdy až moc vyleštěný. A pokud všichni teď pojedou ty jeho packy ze Splice a nebudou si s tim nějak hrát, tak toho zas bude plnej spotify a  nuda beats playlisty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Kount (@kountkoal),

 

Reklamy
Share