Big Noyd posílá ven čtvrtou desku

Big Noyd, jehož jméno je nejčastěji spojováno s jeho queensbridgeskými kolegy Mobb Deep, dává po dvou letech ven své další album. To se bude jmenovat “The Stick up Kid” a vychází 22. srpna. Původní plán byl vydat zároveň i DVD, o něm ale žádné informace prozatím nevyšly na povrch.

Jak už má Noyd ve zvyku, doplní jej řada hostů, převážně kámoši z domovské čtvrti. Z těch známějších jmenujme Prodigyho, Havoca a Illah G, zbytek vyčtete z tracklistu. Ani seznam producentů nepřináší příliš překvapení. Třeba Havoc, Alchemist, Sebb nebo Ric Rude už obsadili jeho předchozí desky, zbývající podklady uvařili King Benny, DJ Skizz, Garfield, Mario (což samozřejmě není ten zpěvák) a The Grime Team.

Svou premiéru si newyorský rapper odbyl již v roce 1993 jako host na debutu Mobb Deep, kteří si jej o dva roky později pozvali do hymny “Give up the Goods”. Na vlastní nohy se postavil v roce ‘96. Jeho tehdejší prvotině “Episodes of a Hustla” se dostalo u posluchačů i kritiků vřelého přijetí. Pak se ale ozval až v roce 2003 s albem “Only the Strong”. Dlouhou časovou prodlevu mezi dvěma alby způsobil jeho pobyt za mřížemi a problémy s nahrávacími společnostmi. Loni následovalo zatím poslední LP “On the Grind”.

Big Noyd – The Stick up Kid:

01. Infamous Team feat. Prodigy, Godfather

02. Number 1

03. Don’t Play With Them Burners feat. Havoc

04. Money Roll feat. Prodigy, Illah G, Twin Gambino, Godfather

05. Twin feat. Noyd – That’s How You Get Dead

06. Stick Up Kid

07. You Already Know feat. Flame Killah, Godfather

08. Crazy Ass Click

09. It’s On

10. It’s Going Down

11. My Rhyme

12. You Can Say What Ever You Want

13. You Better Take It Easy

14. World’s Famous feat. Ty Nitty, Chinkey, The Infamous Team

Reklamy
Share

Napsat komentář