Boiler Room Daytime Sessions with House Shoes

Koncept akcí Boiler Room si rychle získal popularitu a dnes už u nich na youtube můžete vidět záznamy z celého světa. Jedním z letních dílů byla i zastávka u House Shoese, který během skoro tří hodin dával široké spektrum nahrávek. Určitě doporučuje nepřeskakovat, jelikož je v tomto záznamu ukryto mnoho pokladů, takže všichni crate diggers a sample lovers si přijdou na své. Čili zaujmi svojí oblíbenou polohu pro poslech a vyučování může začít.

Jinak co se týče novinek u tohoto pána, tak rozjel malý label Street Corner Music (a kdo ví, dle čeho vybral tento název?). Na něm vydává různé producenty (např. Nameless) v sérii Thee Gift. Dále by měl u Redefinition Records vyjít vinyl "The King James Version", což je jeho skvostnej tejp, kterej je komplet nahranej z vinylů a obsahuje jen samply, které použil Jay Dee. Sice nevim, jak to chtěj pánové pořešit s právama, ale budiž.

A na závěr použiju jeho pár vět, jelikož….

"Ninety percent of DJs play the same shit that everyone else is playing. Some people don´t care and are like, "I´m just going to go and get this money." But they´re totally disrespecting the opportunity to educate people."

 

 

 

čti také:

Crate Diggers – House Shoes

Video: House Shoes live @ Boiler Room Los Angeles (DJ Set) 

 


 


 

Reklamy
Share

Napsat komentář