Česká deska, která nezní česky a měl by jí slyšet každej: JeN Hovorka & Marek Urbánek – July 2019

Česká deska, která nezní česky a měl by jí slyšet každej: JeN Hovorka & Marek Urbánek – July 2019

Bylo pondělí 24.8.2020. Píše mi Idea, že zítra křtí desku dvojka JeN Hovorka & Marek Urbánek. Bylo úterý 25.8.2020 a výborně vymyšlené letní scéně Vila Štvanice se koná křest desky July 2019.

Na začátku to vypadá, že tam bude 5 lidí a zvukař a bude se chtě nechtě vkrádat otázka – A zajímá tohle vůbec někoho? Postupně se to ale hezky zaplní a proběhne povedený koncert.

Proč na začátek tenhle report? Protože první, co mě napadá je to, že ty bubliny jsou fakt oddělený a že pokud nesleduješ danýho člověka na instagramu (pokud je tam aktivní), tak víš hovno. Nevíš o něm nic. Neexistuje totiž nějaké místo, kde by bylo o tom info. A pokud to ani tvoje bublina nesdílí, nechodíš do Jazzdocku, tak víš pizdu.

Zároveň nikde nebylo moc info o týhle desce. Během večera jsme zjistili, že to vydává slovenský Gergaz (velká nahoru).

Když přejdu k samotné desce, tak dostanete ten fajn koktejl, co si budete chtít objednat ne jen jednou. Mixujete se tu jazz a  hip-hop. Nečekej ale pouze kopák, virbl a kejvačku za doprovodu piana.  Neni to ale někde úplně ustřelený to totální free onanie, ale hezky to drží při sobě. Silně mě baví Marek Urbánek na bicí. Neslyšel jsem v CZ takhle někoho hrát. Jen Hovorka obstarává vše ostatní a jako jo. Cejtíte v tom ten smrad. Necejtíte v tom tu českou lidušku, ale to, že oni ví a umí. A pokud jsem si říkal, že je hrozná škoda, že tu nejsou projekty podobné záležitostem jako Robert Glasper, Chris Dave, Jazzbois etc. Tak oni tu jsou a to je super. Dejte to prosím na vinyl.

A nakonec otázka pro všechny beatmalers. Kdo z toho něco flipne nebo udělá remix?

Reklamy
Share