Cream.cz doporučuje: Chasing Goosebumps

Cream.cz doporučuje: Chasing Goosebumps

Teď bych se tu měl rozepsat o tomto úžasném projektu. Problém ale je, že jakmile pustím první věc a začne promlouvat Rich Medina, tak husí kůže a stav, že toho člověk neni schopnej.

Každopádně myslím, že každý, kdo někdy zabrousil na tento web, tak asi mezi své favority řadí Jazzy Jeff a proto předpokládám, že díky jeho facebooku a častým streamům o průběhu toho projektu všechno ví. A kdyby náhodou ne, tak:

Jazzy Jeff, ročník 65, pořádá každoročně u sebe doma akci PlayList Retreat, kdy pozve různé mladé talenty, ale i staré páky na session, kterou spojují slova  inspiration, motivation a collaboration. Tento rok u něj bylo 80 umělců.

Poslední se pořádala minulé léto. Ale podobné setkání proběhlo i tento rok a výsledkem je album, které kompletně vzniklo za 7 dní. Mezi tvořiteli desky Chasing Goosebumps najdete jména jako Eric Lau, Stro Elliot, Teeko, Jamey Poyser a mnoho dalších. Důležitou součástí týmu byl i kanadský zpěvák Glenn Lewis, který zpívá na celém albu.

Výsledkem je hudební album narvané soulem, nebo říkejme neo-soulem. Prostě skvělou hudbou. Působí to na mě tak, jakoby vznikla klasika, která bude ceněna po x let, tak jako například tvorba od Stevie Wonder, jelikož tak podobnost hlasu tam prostě naskakuje.

Poslechni a dej vědět.

Goosebumps, 3, 2, 1…

nebo třeba: iTunes , Spotify

Share