Cream.cz doporučuje: Dámy a Pánové, poznejte hudební nadšence z Rakouska – The Loud Minority & TLM Records

Cream.cz doporučuje: Dámy a Pánové, poznejte hudební nadšence z Rakouska – The Loud Minority & TLM Records

Pokud si nikdy neslyšel o 7“ vinylech, které vydává The Loud Minority a miluješ kvalitní hudbu, tak bys měl tomuhle článků věnovat svůj čas a pozornost.

TLM je vídeňské uskupení DJs a promotérů, kteří mají rádi a podporují kvalitní výtvory ze stylů, jako jsou funk, soul, rap, dubstep apod. Mají už za sebou pořádání vystoupení např. Mayera Hawthorna, Dweleho, Platinum Pied Pipers nebo Peanut Butter Wolfa. Pokud si chceš poslechnout i sety jednotlivých členů, tak je možnost si každou středu na superfly.fm pustit jejich show, která začíná vždy ve 22:00 a nebo si vybrat záznamy na play.fm.

V průběhu působení TLM vznikl nápad požádat své přátele, kteří tvoří hudbu, o remixy a nevydané tracky, co po té vydávají na 7“ whitelabel vinylech. Vždy se jedná o limitované množství 300ks a ty jsou potom ručně očíslované. Jednotlivé kousky můžeš zakoupit na mejdanech, které pořádají a nebo na hhv.de. Pokud nemáš ani jednu možnost, jak si alespoň jeden vinyl zakoupit, tak si můžeš poslechnout všechny tracky, které vyšly, přímo pod článkem díky serveru soundcloud.com.

The Loud Minority!

Reklamy
Share

Napsat komentář