Cream.cz doporučuje: MOOV – Vienna Beats Special (Brenk Sinatra, Trishes, Stratasoul)

Minulý rok v září jsem tu nahodil téma " Slovo párty je odedneška zakázáno", kdy  jsem se tu zaobíral budoucností akcí, kde hlavní roli hraje DJ. Jelikož stále hledám dobře vystihují název, tak zůstávám u pojmenování hudební událost.

A taková hudební událost, o které by se mělo mluvit více než o … (každý si může libovolně doplnit) je další pokračování akce MOOV. Ta se uskuteční již tuto sobotu, tedy 16.2, v bratislavském klubu Nu Spirit. Zde pár bodů, proč doporučujeme právě tuto akci:

1. Výborní lidé
Pokaždé, když jsem v Nu Spiritu, tak mám pocit, že se tam sešli lidi, které ta hudba opravdu zajímá a hlavně to není tak, že by tam byla jen jedna skupina, která už jen pohledem vypadá jak pře kopírák.

2. Výborný klub
Ne moc velký, ale příjemný, čistý. Jedny z nejlepší koncertů, které jsem mi minulý rok viděl (např. čerstvý vítěz Grammy Robert Glasper)

3. MOOV
Kde jinde uvidíte a uslyšíte jména jako Flako, Kutmah, Dorian Concept. A k tomu připojte zajímavou partu tvůrců celýho konceptu akce.

4. Čarovný
Tahle akce, potažmo klub, dle mého skromného průzkumu zaznamenala u některých lidí  něco, co se mi zdá být již celkem ojedinělý úkaz. Tím je jakési kouzlo. Prostě něco, co první návštěvě chcete zažít opět. Hudba a celková nálada celé této akce je to první, za čím se tam jde a to je pro mě takový malý zázrak.

5. Proč jet tuto sobotu jet "až" do Bratislavy.
Lidi jsou čím dál tím pohodlnější a línější. Boom dávno opadnul a je třeba opět skládat skupinky lidí a nadšenců, kteří jsou ochotní pro danou věc jet pár hodin vlakem.

6. Brenk Sinatra a Trishes

Brenk Sinatra
Brenka již skrze cream.cz asi poznáte a kdo neměl možnost být na akci ve Vyškově a navíc by si chtěl poslechnout jeho beats, které cení i DJ Premier, tak by se neměl tohoto veselého, na Slovensku narozeného, producenta nechat uniknout.

Trishes
Lidi z okolí Brna a Bratislavy vždy měli tu výhodu, že mohli ještě v dobách, kdy internet nebyl tak rozšířený, ladit FM4 rádio, kde již 13 let běží relace Tribe Vibes, kterou moderuje Trishes a DJ Phekt. A právě Trishes bude dalším hostem tohoto sacher speciálu. Kdo nezná, doporučuju ladit každý čtvrtek v deset večer na fm4.orf.at.  Jo a má slovenské kořeny viz tato ukázka.

Stratasoul
Jedna z hlav MOOV crew, který nedávno vydal Luvly Isles EP. Kdo nikdy nepostřehl tohle jméno, tak případně koukněte na projekt Slovenčina pre samoukov, který udělal s Benem.

souhrn:
MOOV – Vienna Beats Special
sobota 16.2
klub Nu Spirit Bratislava (Šafárikovo námestie 7, 81102 Bratislava)
Brenk Sinatra, Trishes, Stratasoul, Pha, Pufaz

událost na facebooku

 

MOOV – Vienna Beats special from moov on Vimeo.

 

čti také:

A je to venku: S3 (Miles Bonny & Brenk Sinatra) – Supa Soul Sh*t

Cream.cz doporučuje: Brenk – Gumbo 2: Pretty Ugly

Slovensko jede, Stratasoul brzy s novým EP.

 

 


 


 

Reklamy
Share

Napsat komentář