Cream.cz doporučuje: Nugat

Cream.cz doporučuje: Nugat

A zase to Německo. Nevím, čím to je, ale prostě tam vzniká hudba, která mě osobně hodně oslovuje. Když to vezmu za poslední roky, tak to jsou jména jako Dexter, Suff Daddy, Robot Orchestra, MecsTreem, JuSoul, Shuko, Peet, Bennett On, Torky Tork, Bluestaeb atd. No a dneska přidáme další.

Nugget je 18ti letej beat maker z Berlína a poprvé poslal do světa svojí hudbu minulý rok skrze EP Beats x Beer x Green. Sám se naučil hrát na 4 hudební nástroje a tenhle stále ještě student vydává 6. května další EP, které nese název 18. Jeho styl produkce by se dal popsat jako kousavej beat s pořádnou synth basou a atmosférou, která dokáže člověka přenést na jiné myšlenky. To je i cílem toho nového EP, které koume konec milostného vztahu. Názvy tracků jako Never Forget, Away, Rescue Me mluví jasně.

Když poprvé Nugat poslouchal svoje věci, tak si řekl, že by bylo skvělé, kdyby atmosféru těch věci podtrhl videi, ve kterých sám hraje. A tak s jeho kamarádem Jannisem udělali již skoro všechny věci z EP a např. Rescue Me točili v Praze.

EP 18 vychází digitálně, tak na vinylu skrze The Sexy Kids Revolution / hhv.de. Případně objednávej zde. Tumáš nugáty.

Nugat:

Reklamy
Share