Cream.cz představuje Humble Grooves a to rovnou s vinylem Renk – Forrest Drum

Ve středu, 24. 7. 2012 to bude 7 let od spuštění tohoto webu. A jelikož je u nás hudba až na prvním místě, je mi velkým potěšením se s vámi podělit o následující novinku a našeho dárku zároveň.

Poslední roky můj playlist tvoří převážně instrumentální věci. Videa MyNameIs byl nějaký pokus mapovat lidi u nás a vždy jsem si říkal, že by bylo velice dobré, kdyby se do toho někdo pustil a vydával beat tapes, snažil se dostat za hranice atd. Časem došlo k tomu, že bych rád takovéto lidi podporoval a prvním náznakem měly být beat battly. Nic z toho ale nebylo úplně ono, jelikož moje kritérium pro spolupráci je o tom, že milovat muziku nezmanená milovat muziku, kterou někdo zná akorát z youtube, že bejt producent nezmanená staženej program, nějakej komp, co to zvládne a pod postelí hozený 2 vinyly po tátovi. Kdo hledá, najde a tak se zrodil projekt Humble Grooves. Cílem je se hudbou bavit, dostávat jí mezi lidi a nejlépe daný projekt dostat až na vinyl.

Tomu se tak děje hned u prvního releasu, kterým je album Forrest Drum od Renka, což je osmnáctiletý beatmaker z Chodova u Karlových Varů, jehož beats jste mohli např. slyšet na desce "Před prvním infarktem" od Matheuse, kterou skoro komplet produkoval. V jeho oblibě je ale poslouchání syrových beats od jmen jak Fid Mella, Brenk, Suff Daddy, Dexter, Chief, Black Milk až po klasiku jako Madlib, J Dilla nebo Preemo. Album vychází 31. 7. 2013 a bude k dostání digitálně a vinylu. Niže k poslechu pilotní singl "Raw Essence" a doprovodné video Renk Is Forrest Drum. Stay Humble.

Cream.cz x Humble Grooves

 

 

 

 

humblegrooves.com
soundcloud.com/humble-grooves
http://humblegrooves.bandcamp.com
twitter.com/HumbleGrooves
facebook.com/HumbleGrooves

 

 


 


 

Share

Napsat komentář