Cream.cz v roce 2011

Nedávno jsme celkem nahlas přemýšleli o tom, že tento web již úplně vypneme. Nakonec jsme se ale rozhodli jinak. Cream.cz zde bude i nadále.

 

Jsme web, který nehraje tu hru alá za logo na plakátě a vstup zdarma ze sebe budu dělat debila. Za CD zadarmo psát „přátelské“ recenze a psát o všem, co se kde šustne. Kdo sem chodí, tak ví, co je naše parketa a nakonec jsme se rozhodli v tom pokračovat. Těch důvodů je více. Tím hlavním je, že to máme rádi.  Taky v tom trochu hraje roli to, že když vidíme všehny ty stejdže, mafie, bendovce a spol. , tak nám něco říká, že to prostě musíme dělat dál.

 

Každopádně přijdou změny. Nečekejte ale web přehlcený tiskovkami, lacinými skandály a rozhovory, kde se nic nedozvíte, jelikož interpret tam akorát dělá promo na svojí desku. Čekejte přesnej opak, jelikož ještě přitvrdíme a hlavně dál si budeme dělat, co chceme my.

 

Když trochu odbočím, tak velký problém vidíme v té „politice“. Pro interprety jste spřízněný pouze tehdy, pokud jim nahodíte vše, co Vám přistane v mailu. Pro promotéry jakbysmet. A z toho už jsme za ty roky unavený.

 

Už to pochopte. Tento web je úplně o něčem jiném.  Nejsme pro všechny a pro všechno. Jsme jen pro to, co baví nás a nikdy to nebude jinak.

 

Díky všem, co nám pomáhají a hlavně těm, kterým to není jedno.

 

"Wake up everybody no more sleepin in bed No more backward thinkin time for thinkin ahead"

 


Share

Napsat komentář