Dokáže DJ Wich překonat obrovská očekávání? Aktualizováno : Album boduje v prodejní hitparádě!

Od vydání Máňovy předlouho očekávané desky "The Golden Touch" uběhl více jak týden a jistě nebudu jediným, kdo má již alespoň trochu ono LP naposlouchané. Nabízí se k němu hned několik otázek. Obstála deska i přes obrovská očekávání? Obstála i přes první videoklip na skladbu "Much Higher", který nesklidil moc kladných ohlasů? Dokáže se "The Golden Touch" prosadit i za hranicemi naší malé zapadlé země? Jaký je poměr prodaných nosičů a stažených "rarů" z rapidshare.com?

Pokud krom tradičních českých médií sledujete alespoň trochu i ty zahraniční, jistě Vám neuniklo, že se ono video dostalo i na portál OnSmash.Com, na několika významných hiphopových blozích se objevila k poslechu skladba "What We Need" s dvojicí Lil Wayne a Glasses Malone a i přesto, že promo se v zahraničí rozjede až po novém roce, má vůbec DJ Wich za mořem šanci? Dejte vědět.

videoklip Much Higher na OnSmash.Com
DJ Wich na Nahright.Com
DJ Wich na Hip Hop Street

DJ WIch na 4.místě hitparády DJBooth.net

koupit DJ Wich – The Golden Touch

 

Aktualizováno:

Po prvním týdnu prodeje boduje „The Golden Touch“ v prodejním žebříčku IFPI, kde se momentálně nachází na 10. místě. V řetězci obchodů Bontonlad se jedná momentálně o 4. nejprodávanější titul. Netřeba slov. Gratulejeme a příští týden doufáme v posun na ještě lepší místa.

Image Hosted by ImageShack.us

 

 

 

 

 

Související články:
Wich

Reklamy
Share

Napsat komentář