EDO. G má hotovo. Na nové album teď vybírá peníze.

Bostonský veterán Edo. Gpo všech těch letech stále co říct. Po všech těch letech stále nahrává a jen nějaký rok po vydání posledního studiového alba Intelligence & Ignorance zadělává znovu na další témata. A oznámená novinka After All These Years vypadá, že se na tu dvacetiletou historii nejednou odkáže. Pomalu dokončenou desku desku teď stačí jen procesně dokončit a k tomu má pomoc i sbírka na Kickstarteru. Tím ale vyvolává klasickou otázku, jestli crowdfunding ano nebo ne.

Část prostředků by pak měla posloužit i na kapesní knihu EDO.Gs TOP 10 VERSES, hlavně ale taky na jubilejní release mé asi nejoblíbenější desky My Own Worst Enemy s Pete Rockem na kazetě a v neposlední řadě i limitovanému nákladu colored vinylu právě nového alba. Více vám k tomu ale poví samotný autor, Eda.

 

"With my eleventh studio album, I decided to go a new direction with crowd funding via Kickstarter. I wanted to get my true fans and supporters more involved in the making of this album with incentives, like being a part of the music video, access to my live shows worldwide, names in the artwork credits and more, instead of just releasing album through traditional methods. I wanted the fans to be more part of the experience. I feel like this is one of my best albums because I have nothing to prove. I am bringing it back to that conscious BoomBap and smashing em lyrically."

 


 


 

 
Reklamy
Share

Napsat komentář