Ex-bubeník Prago Union se představuje jako Gypsyfromthefuture a posílá desku Woodshedding

Ex-bubeník Prago Union se představuje jako Gypsyfromthefuture a posílá desku Woodshedding

Dnes by Jay Dee slavil 41. narozeniny. A jelikož se držim hesla do your own shit, tak není lepší forma oslavy, než nový release na Humble Grooves.

A kdo že je ten Gypsyfromthefuture? Mnozí ho znají a mnozí ho častokrát viděli na pódiu. Gypsyfromthefuture není nikdo jiný než ten bývalý bubeník z Livě Bandu aka Champion Soundu aka ta kapela, co hraje s Prago Union nebo na různých tanečních akcích. Čili někomu ihned naskočí jména jako Bob, Bobski nebo El Boogie. Tyhle jména jsou ale pryč, stejně jako jeho působení s Prago. Nyní už ho najdete čistě pod Gypsyfromthefuture.

Jelikož je to člověk muziku milující, tak na živé hraní nezanevřel a stále si jede nějaké živé projekty, jako např. nyní čerstvě reggae kapela Rising Spirits nebo Tribetown. Jeho další aktivitou je ale tvorba beats. A právě nyní představuje svojí desku Woodshedding, což je různorodá koláž. Očekávej totální free jazz, poté výlet do Detroitu, potřetí něco, co zní, jak kdyby to hrálo právě na show Soulection.

Album Woodshedding vychází zatím digitálně na Bandcamp.com, za nedlouho bude i na ostatních  digitál platformách a do měsíce vyjde také na vinylu. Stay Humble.

 

 

 

 

 


 

Reklamy
Share

Napsat komentář