From zero to zerozero? Nebo herohero? Po dvaadvaceti letech ve hře nastal čas na lehčí změnu.

From zero to zerozero? Nebo herohero? Po dvaadvaceti letech ve hře nastal čas na lehčí změnu.

From zero to zerozero? Nebo herohero? Nekecám. Ještě před rokem bych řekl, že tohle nikdy neudělám. Jsem zvyklej od patnácti si na vše vydělat sám. Zároveň je dobré se na všechno dívat z více pohledů. Na jednu stranu vím, že bych mohl dělat zajímaví videa každej den, ale to složenky nezaplatí, takže vše musí jít dle priorit. A vím, že by to šlo jinak, jako např. se rozhodnout dělat pouze na rádiu Color a pak mít více času na články, videa, vydávání muziky, dělání akcí atd.  Ale to nechci, jelikož mě moje práce natolik baví a naplňuje, že se toho nevzdám. Vymejšlet a pak produkovat tyhle věci mě naplňuje.

A co se vlastně změní? Nic. Jen pro mě je to velká věc z toho důvodu, že tenhle systém podpory mi je tak lehce nepříjemnej. Na druhou stanu jde o čas a čas je to nejvíc, co máme. Proto se člověk musí rozhodnout, jak ho využije. A já se rozhodl se na dále věnovat psaní, natáčení, vydávání.

Rok 2023 bude tedy znamení videí, rozhovorů, rádia a mojí desky, kterou chci na konci roku vydat.

To, že jsem teď na herohero.co/creamcz  nic nemění na tom, že rozhovory budou na youtube a podcast platformách stále celé. Na víc tam bude extra obsah. A protože sám si dobře rozmyslím, než si dám nějaké předplatné, tak případně je tu ještě možnost skrze buymeacoffee.com/creamcz , což funguje jako jednorázová podpora. Prostě chceš někoho podpořit, poděkovat mu za jeho práci a čas, tak to uděláš jednorázově.

A samozřejmě je nutné dodat, že i když bude 0 podporovatelů, tak se nic nemění. Jen tohle beru jako roční projekt, který si za pak vyhodnotím a řeknu, že třeba místo točení, vydávání atd. už budu jen cestovat a dělat si ty zážitky, což považuju za to nejdůležitější. Nyní se to pokusím vše zkombinovat. Ha, jak by řekli úlisní rozumbradové na instagramu – work-life balance. Fuck it. I’m trying to find a balance. I’m trying to build a balance.

web od roku 2006, vydavatelství od 2013, radio show od 2019

Reklamy
Share