Guilty Simpson pouští ven svůj první klip

Náš oblíbenec, hrdý reprezentant Motor City Guilty Simpson, se konečně dočkal. V úterý mu na prestižním nezávislém labelu Stones Throw Records vychází jeho debutová deska Ode To The Ghetto, o které jsme informovali již před časem. Necelé tři měsíce jste pak měli možnost poslouchat první single "Get Riches" s Mr. Porterem na beatu a v refrénu. Ten byl nyní ztvárněn i formou klipu, točeného před modrým plátnem a tudíž plného grafických efektů. Cameo si střihnou již zmíněný Denaun Porter i Black Milk, samotný Guilty diktuje oblečený podobně jako Tafrob v Sanskrit sadě od LRG. Outfit’s crazy.

Guilty Simpson – Get Riches ft. Mr. Porter

Jestli jsi tak ještě neučinil, kontroluj i náš stále ještě čerstvý rozhovor s Guiltym a report z vídeňského představení Stones Throw party ve složení Guilty Simpson, Percee P a the most legendary DJ Houseshoes.

BONUS: Nový klip ve stejný den vydal i další detroitský rapper Trick Trick. Sleduj a poslouchej, hard hittin‘ track "Let’s Work" je prvním singlem z Trick Trickovy nadcházející druhé sólovky The Villain.

Trick Trick – Let’s Work

Ode To The Ghetto vychází 25. března 2008. Kupuj originál.

Reklamy
Share

Napsat komentář