House Shoes a jeho 5 top produkcí + rozhovor pro Bedroom Beethovens

House Shoes a jeho 5 top produkcí + rozhovor pro Bedroom Beethovens

A máme ho tu zase. House Shoes. Tahle nekompromisní hlava, DJ, otec, majitel labelu Street Corner Music původem z Detroitu nyní žijící v Los Angeles si opět získala mojí pozornost díky videu o jeho top 5 produkcích a taky díky jeho rozhovoru pro podcast Bedroom Beethovens.

House Shoes TOP FIVES: Episode one – House Shoes Productions

Hodně krát jsme zvyklí, že Shoes mluví o všem možném, jen ne o svý produkci. V tomhle videu uslyšíte pozadí vzniku tracků jako Instroduction pro Jay Deeho, Sweet pro Danny Brown, Boomerang Slang pro Elzhi atd. Shoes umí mluvit a jeho styl vyprávění mi hodně sedí. Rozdoně doporučuji.

House Shoes | Bedroom Beethovens [ep 72]

Když Shoes dal echo, že byl v tomhle podcastu, říkal jsme si ok, další z milionu podcastů. Ale za prvé je skvěle dělanej a za druhé tam najdete lidi jako Tall Black Guy, Nicolay, Koolade, Voo Pea, J-Zone, Zo!,Theory Hazit a spousta dalších.

Tenhle podcast je čistě s producentama, takže všichni beat makers okamžitě odebírejte na platformě, která vám vyhovuje. A i právě Shoes zde mluví o jeho produkci, o minulosti a sporech s Ma Dukes a lidma okolo ní atd. Opět včele doporučuju.

čti také:

House Shoes – Magic (Favorite Non Rap Shit Of The Decade)

 

 

 

Reklamy
Share