Kdo tu čte novinky ohledně projektu Humble Grooves, tak už asi zaznamenal nějaké zmínky ohledně jména Gypsyfromthefuture. A dnes nastal čas toto tohoto pána představit.

Mnozí ho znají a mnozí ho častokrát viděli na pódiu. A o kom že je tedy řeč? Gypsyfromthefuture není nikdo jiný než ten bývalý bubeník z Livě Bandu aka Champion Soundu aka ta kapela, co hraje s Prago Union nebo na různých tanečních akcích. Čili někomu ihned naskočí jména jako Bob, Bobski nebo El Boogie. Tyhle jména jsou ale pryč, stejně jako jeho působení s Prago. Nyní už ho najdete čistě pod Gypsyfromthefuture.

Jelikož je to člověk muziku milující, tak na živé hraní nezanevřel a stále si jede nějaké živé projekty. Jeho další aktivitou je ale tvorba beats. A právě zanedlouho mu vyjde pod Humble Grooves jeho prvotina.

A co od toho můžete čekat?

Dle dnešní ukázky rozhodně nepředpokládejte, jelikož co track, to úplně jiná věc. Pokaždé to je výlet úplně někam jinam. Jednou je to totální free jazz, jednou zase výlet do Detroitu, potřetí něco,  co zní, jak kdyby to hrálo právě show Soulection. Samotné stopy už existují nějaký ten pátek, ale trvalo dlouhou dobu, než se našel někdo, kdo tomu dá ten očekávanej finální zvuk dle představ. Tím byl nakonec člověk říkající si YSTR, což je postavička známá spíše v kruzích různých odnoží taneční muziky jako ambient, mininal atd. Níže tedy první ochutnávka a celý projekt očekávejte v průběhu prosince.

Gypsyfromthefuture se také bude nacházet na sobotním křtu (info zde) Renkova alba Magnificent Desolation, který proběhne v pražském Garage Store (Veverkova 6, Praha 7). Mimo jiné tam také bude Petijee, který má venku čerstvě T.O.F. EP a Nineteez, který do pár dnů vydává další EP. Stay Humble.

 

 

čti také:

Humble Grooves: V sobotu 6.12 pokřtíme Magnificent Desolation od Renka v pražském Garage Store a nejen to