Ill Bill zabíjel v Lucerna Music Baru! > Report

Ill "Motherfuckin" Bill to před svým pražským vystoupením, které hostilo tradiční místo všech rapuchtivých fans Lucerna Music Bar, nelehkou pozici. Jeho brácha Necro na stejném místě už dokonce dvakrát krucifixem podřezával hrdla věrných fanoušků, aniž by použil rukavice či ubrousek a nemilosrdně tak nastavil laťku proklatě vysoko, a jeho starší brácha tak musel potvrdit, že měkkej rap prostě u nich doma nikdy neměl nárok na úspěch.

Člen bývalého seskupení Non Phixion a aktuální součást týmu La Coka Nostra hned od prvních vteřin, co nastoupil na stage, nenechal nikoho na pochybách, že jeho rap bude bolet. Stejně jako mladší brácha toho na stagi moc nenaběhal, jelikož když si před Vás stoupne monstrum vážící určitě hodně přes metrák a začne kázat, nemáte jinou možnost, než se nechat pohltit, nebo vzít nohy na ramena a se strachem v očích utéct.

Ill Bill, doplňovaný Big Leftem z La Coka a DJem Illegalem ze Snowgoons čerpal ze všech koutů své rozmanité diskografie. Největší část koncertu samozřejmě patřila ještě stále novému LP "The Hour of Reprisal", z něhož fungovaly především skladby jako "Im Goon" či premierovka "Society Is Brainwashed". Na své si přišli i fanoušci La Coka Nostra, i přesto, že "Thats Coke" zaznělo na úplný závěr, avšak již pouze z vinylu. Ti, pro které jsou modlami hardcore rapu Non Phixion si užili "The Cult Leader" nebo "Black Helicopters", ovšem když si Bill nechal na přídavek "Heavymetal Kings" a především svůj největší hit "Anatomy of School Shooting", bylo v Lucerně vymalováno a nikdo se doufám nepozastaví nad tím, že krví.

Ill Bill nezklamal ani trochu. Ba naopak, předvedl naprosto výborný výkon a obrovský feedback lidí pod pódiem vytvořil i na tváři hardcore rappera pokorný úsměv, jenž se jen tak často nevidí. Krutost.

 

Ill Bill – The Anatomy Of A School Shooting (live Lucerna)

Ill Bill – Heavy Metal Kings (live, Lucerna)

Související články:
Ill Bill

Reklamy
Share

Napsat komentář