JAY DIESEL BLOG

Zdravim okupanty  creamu, zrovna je neděle 13.4 a já si dopřávám svoji vytouženou siestu, jsem marod jak kok, ale ležet mě sere takže celé  dny  dělám na přípravě dalšího klipu k albu. Je zhruba měsíc a půl po releasu a můžu říct, že jsem spokojen. Samo tam jsou věci co by chtěli vyladit, ale ty tam budou vždycky takže si s toho snažím vzít co nejvíc zkušeností a jít zase dál ! Práce na albu nebo spíš po albu neskončili  naopak všechno začalo. Chtěl bych poslat i touhle formou čeky celému teamu i hostům, kteří se na početí mého prvního potomka  podíleli, téže všem fans co podpořili a  koupili origo (velkej dík) i těm co si nasáli, ale pak došli do krámu. Jste součástí toho co dělám! Album se lidem líbí a to je pro mě důležitý, samozřejmě se najdou i ti co jebou, ale na tuhle stránku sem si už dávno zvyk, takže to jebu též vážení. Přišlo mi hodně pozitivních mailů, na který postupně odpovídám a za který moc děkuju, ale dejte mi čas je toho teď moc ait….

 

Teď mi tady právě hraje Evidence live, což mi připomíná, že k albu se pojede tour, která se teď ještě ladí, nicméně průběh bude 5,6 a 7 měsíce. Těšíme se na to, až v jednotlivých městech představíme album na živo. Celkově se těším hodně na léto, festivaly a hovadiny, kokotiny a píčoviny)

Tohle léto si chci maximálně užít a profelit i s lidma, které vidím pořádně právě jen na letních fests. Bez studia to, ale taky dlouho nedávám takže se už teď vaří další porce pochutin plus vyšel bonus remix od Wiche na singl "Je to jen tvůj boj“ feat. H16 a Tafrob! Každý na něčem dělá a nikdo nekapruje, nekecáme , ale makáme, takže další materiály jsou pomalu, ale jistě na cestě! Bude to úplně jiná hra, na úplně jiným hřišti a dokonce i úplně jinej sport))(Pulp Fiction))

Sleduj můj myspace, sleduj to dál.

Zdravim team Kupuj Originál.

 

Koupit Originál Jay Diesel – Život napsal sám za 275,-Kč

www.myspace.com/jaydieselworld 

Reklamy
Share

Napsat komentář