Jen tak vol.3

A opět bych tu měl několik zajímavých věcí, které rozhodně stojí za pozornost. Takže směle do nich.

 

Chief – Tribute to Chick Corea

Tento švýcarský producent přichystal tento free release a pokud náhodou někdo neví, kdo je stále žijící slavný jazzový pianista  Chick Corea, tak okamžitě třeba sem. Jediné osobní mínus mám u tohoto pána, že je známým propagátorem scientologie. Každopádně sleduj Chief myspace.

 

Chick Corea – Return to Forever 1972

Boom Baptist: Beat Tape

Ze Švýcarska se podíváme do Texasu, kde působí producent jménem Boom Baptist ( nebo také jako  MC Thesaurus Rex) a pokud jste milovníci produkce, kde máte pocit, že se samluje pouze ze všech možných videoher, tak tohle je přesně pro Vás. Takže "digisoul" aka "super mario soul"?  Rozhodně poslechni celé album.

 

Black Milk – Don Cornelius
Jak všichni jistě víte, tak Black Milk chystá na léto album roku a schválně, kdo pozná, který český producent již také použil konec tohoto tracku.

 

 

čti také:

Jen tak vol.1

Jen tak vol.3

 

Apollo Brown

Když už jsem byli u Milka, tak tu mám dalšího zástupce Michiganu. Je jím producent Apollo Brown, který má venku čerstvě desku “The Reset”, na kterou dotáhnul jména jako  Rapper Big Pooh, Black Milk, Declaime, Buff 1, MED, Grap Luva, John Robinson, Kenn Starr, Oddisee & Diamond District, Prince Po či Finale. Zde předhazuju jednu ochutnávku. Myslím, že dobrá.

 

Black Sheep -Birds Of A Feather (feat Q-Tip, Dave of De La Soul & Mike Gee of Jungle Brothers)

Znovu aktivní Dres z Black Sheep chystá album "From The Black Pool Of Genius" a tak pozval na hostovačku tento hvězdný seznam hostů a tím opět připomněl vzpomínky na Native Tongues, tedy legendární sdružení lidí okolo jmen jako Jungle Brothers, De La Soul, A Tribe Called Quest, Mos Def, Da Bush Babees atd.

 

 

A proč si závěrem třeba nepřipomenout Da Bush Babees a konkrétně track "The Love Song", který se i hojně hrával na českých akcích.

 

 

další články:

Dwele už má první video k nové desce! > What´s Not To Love

Pokud jste doteď netušili, že to v Čechách je, tak teď už víte. A jedním ze zástupců je DJ Mr. Ultrafino

recenze: REFLECTION ETERNAL – Revolutions Per Minute (Blacksmith Records)

Share

Napsat komentář