Jsme zpět

Jsme zpět

Jsou věci, který občas člověk nepochopí. Například to, že v prosinci minulého roku se nějací jezdci dostali do databáze a natropili nemalou škodu, které vedla k tomu, že web v té podobě již nemělo cenu provozovat. Proto jsem se rozhodnul, že nechám udělat web zcela nový. Cílem bylo, aby to bylo jednoduché a na dnešní dobu dostupné pro všechny zařízení. Zatím jedem verzi, kterou budeme ještě ladit, ale důležité je, že jsme zpět.

 

S tím souvisejí i nějaké změny. Tou největší je asi to, že se tu budou objevovat jak články v češtině, tak i v angličtině. Vidíme v tom cestu, která nás s tímto obsahem zajímá. Časem to přejde do oddělené anglické verze a nebude do ní přispívat nikdo jiný, než C. Monts.

 

Klasicky tu budou recenze od Panther49 a jak jste již možná byli zvyklí, tak většinu obsahu budou tvořit producenti a beatmakers a u zbytku jen to, co nás opravdu baví a co sami posloucháme a podporujeme. Startujeme desátý rok a já doufám, že s novým webem od Nastyho vás to bude bavit stejně jako nás.

 

 cream.cz – beats, beats & life

Reklamy
Share