Klenot: Electric Wire Hustle

Někdo by si mohl říct, proč tu vytahuje 4 roky starý album. Odpověď je velice jednoduchá – Kdo z vás to (zná)má? A byla by věčná škoda, kdyby tento klenot zůstal v zapomnění.

Electric Wire Hustle je parta z Nového Zélandu, jejíž název je možná inspirován skladbou Electric Wire Hustle Flower z Electric Cirkus, což je nesmrtelná, totálně nadčasová, klasika od Commona z roku 2002. A podobným zvukem je to taky hodně inspirovaný. Stejnojmenné album vyšlo v roce 2010 a u všech fajnšmekrů to sklidilo nemalý úspěch (Gilles Peterson, Benji B, Okayplayer atd.). Než se pustíte do poslechu, tak si představte, že sestavíte pomyslný band složený z lidí jako Jay Dee, Marvin Gaye, Sa-Ra a Steve Spacek. Už jen ta představa že. No a pak se stačí plně zaposlouchat do Electric Wire Hustle. Klenot.

 

 No a pokud jste to pořádně naposlouchali, říkáte si, že by to chtěli jejich další muziku, tak zrovna chystají novou desku Love Can Prevail, která má vyjít v září. Tu již bude brzo promovat These Are The Last Days EP, které obsahuje 2 novinky + 2 remixy. Jeden z remixů obstaral nám dobře známý Flako.

 

 

 


 


 
 
Share

Napsat komentář