Lanu za měsíc debutuje, hlava The Bamboos to zkusí po svém

Máme únor, příští měsíc je březen, a to znamená jediné. Dne 7. Března vyjde oficiálně pod Tru Thoughts debutová deska producenta Lanu, čili Lance Fergusona, hlavní postavy za špičkovým deepfunkovým souborem z Austrálie. Lídr The Bamboos na svou sólovou dráhu upozornil již několikrát, a pokaždé očekávání jen rostla. Na nás je, abychom dali dostupné informace dohromady a připomněli si, co můžeme od „Her 12 Faces“ očekávat.

Zvuk Lanuova alba má oscilovat mezi „k indie klonícími se popovými songy“ a „živými instrumentálními/electro kousky“. K tomu dopomůže příjemný jemný vokál Megan Washington, kterou můžete znát už z předposlední desky The Bamboos, kde hostovala ve skladbě „King of Rodeo“. Zpěvačka se podílela hned na pěti písních, včetně prvního singlu „Beautiful Trash“, jehož pěkný videoklip si můžete prohlédnout níže.

Není pochyb o tom, že Lance Ferguson je talentovaným muzikantem, jenž svým umem přispěl nejen své nejznámější kapele, ale také například Cookin‘ on 3 Burners, Kylie Auldist či Randa & The Soul Kingdom. Zkrátka  a dobře, bez tohoto rodáka z Nového Zélandu by funková scéna u protinožců nebyla tím, čím je dnes. Jak do toho bude zapadat následující počin jménem „Her 12 Faces", na to jsem opravdu zvědavý.

The Her 12 Faces Tracklist:

01. Beautiful Trash feat. Megan Washington
02. Hold Me Down feat. Megan Washington
03. der Hotel Blume
04. Wire feat. Megan Washington
05. Portrait In 50hz
06. Fall feat. Megan Washington
07. 1988
08. The Coral Route
09. Roosevelt Blues feat. Megan Washington
10. Her 12 Faces
11. Jean Paul
12. More Than ThisReklamy
Share

Napsat komentář