Marc Hype opět s novým tapem, Cold Season zahřeje

Kdo zaručeně patří mezi nejznámější DJe současné Evropy? Přece německý veterán Marc Hype, jenž se opět hlásí s novým mixtapem. Někdejší člen Phaderheadz a několikanásobný šampion v turntablismu pochopitelně ví, že party je party potud, pokud hraje dobrá muzika. A tou je jeho tape Cold Season nacpaný k prasknutí.

 

I když to při pohledu z okna rozhodně tak nevypadá, meteorologie hlásí, že už se bude jen oteplovat. Jestli k tomu napomůže i tento opravdu horoucí mixtape, to sice nevím, ale v něčem jsem si skutečně jistý. Svou selekcí jak nejnovějších záležitostí včetně remixů, tak osvědčených hitů ze zlaté éry funku a soulu vám rozpumpuje krev v žilách.

 

Co se týče bezmála sedmadvacetiminutovému mixtapu Cold Season, sestává z celkem deseti skladeb. Tape otevírá Shin-Ski s The Procussions, dále tu jsou britští Smoove & Turrell či Big Boss Man, ale také australští Dojo Cuts či američtí The Dynamics. Speciální pocty se zde dostává nedávno zesnulému Teddy Pendergrassovi, který se tak připojil ke Curtisu Mayfieldovi, jenž je také součástí Cold Season. RIP.

 

V neposlední řadě bych ještě dodal, že Marc Hype na svém Facebooku upozornil na svůj mixtape Funkvergnügen z roku 2006. Ten je věnován německé interpretaci funku, soulu, rocku a dalších afroamerických stylů, které spojuje jedno, a to pořádný groove. Tape je tak povedený, že mnohé komentátory vedl k přesvědčení, že Němci mají groove prostě v krvi. Ať tak či onak, stáhnout si ho můžete zde, zatímco Cold Season tady:

 

Cold Season Tracklist:

01. Shin-Ski feat. Procussions – It’s All Real
02. Jakyll Break – Shoesy
03. Smoove & Turrell – You Don’t Know (Tim Mcvicar Remix)
04. Big Boss Man – Triumph of the Olympian
05. Dojo Cuts – 1, 2, 3’s
06. Speak Low – Soul Is What You Got
07. Curtis Mayfield – Hell Below (Leftside Wobble Edit)
08. Teddy Pendergrass – Get Down, Get Funky (Leftside Wobble Edit)
09. Charles „Sherlock“ Holmes – Investigation
10. The Dynamics – Miracles

 

www.marc-hype.com

 

Share

Napsat komentář