Mayer Hawthorne, Marc Hype i my Vám přejeme šťastné svátky

Vánoce jsou tady. Čím je člověk starší, tím častější mu připadají. Dost však sentimentalit. Žijeme muzikou a děláme o ní web, takže to musí jet. Naštěstí nejsme sami, a tak máme materiál i pro tuto speciální událost, jakou vánoční svátky bezesporu jsou. Mayer Hawthorne a Marc Hype totiž zveřejnili něco, co rozhodně stojí za pozornost.

 

Náš oblíbenec Mayer Hawthorne před časem vydal svou, pokud se nepletu, vůbec první vánoční věc. Jedná se o pomalejší nostalgickou záležitost s názvem „Christmas Time is Here“, která pochází od Vince Guaraldi Tria. Podle mého názoru se vyvedla jaksepatří a svou příjemnou jazzovou atmosférou je jako dělaná pro všechny ty, kdo mají Vánoce spojené spíše s duchovním přemítáním než materialistickým šílenstvím.

 

To Marc Hype k uctění Ježíše Krista přistoupil s větším nadhledem. Opět ve spolupráci s Chrisem Readem zopakovali svůj loňský mixtapový kousek, jenž skromně pojmenovali jako „The World Greatest Christmas Mixtape“. A protože jim zbyly nějaké ty skladby z předešlého roku, nápad stačilo jen zrealizovat. Jedná se o příjemný mix funku, soulu, jazzu, reggae, ale i zcela klasických vánočních písní.

 

Marc Hype – The Worlds 2nd Greatest Christmas Mixtape by marchype

 

Nyní nezbývá než vám za celý tým Cream.cz popřát všechno nejlepší, veselé Vánoce a šťastný Nový rok. Vždy je tu naděje, že bude lepší než ten předchozí. To se však nepřihodí samo. Chceme-li, a teď mi odpusťte mírnou dávku patosu, žít v lepším světě, je třeba přiložit ruku k dílu. Ježíšův odkaz se ve světle posledních let jeví více než aktuální, a to pochopitelně nemusíte být věřící.

 

 


Reklamy
Share

Napsat komentář