Mayer Hawthorne říká: How do you do i Keep walking!

Dlouho očekávané druhé album Mayera Hawthorna a jeho kapely The County je konečně oficiálně venku. Prozatím si jej sice můžete pořídit pouze prostřednictvím iTunes, nicméně na Stones Throw slibují, že na vinylu i na cédéčku bude již příští týden. A protože správné načasování musí být, současně s vydáním desky byl zveřejněn i nový videoklip k již známému druhému singlu "The Walk".

Příběh ze života, který všichni dobře známe, přitom dostává opravdu pozoruhodnou polohu. Kdo z vás čekal video se slzami a případným zoufalým bouchnutím do stolu či zdi, ten se pletl více než kdy jindy. Mayer si totiž připravil krátký snímek v duchu akčních filmů. Rozchod s přítelkyní tak nabývá zajímavé podoby, gradující se střelbou z automatických pušek.

Na závěr dodejme, že "How Do You Do" obsahuje celkem dvanáct skladeb, z nichž ty již známé, a sice "No Strings", "A Long Time" a "The Walk", pokračují v tradici vynikajícího debutu "A Strange Arrangement", který se ani za ty roky nestihl oposlouchat. A nejen kvůli hostujícímu Snoop Doggovi je tak se určitě nač těšit.

Tracklist:

01. Get To Know You
02. A Long Time
03. Can´t Stop (feat. Snoop Dogg)
04. Dreaming
05. The Walk
06. Finally Falling
07. Hooked
08. Stick Around
09. The News
10. You Called Me
11. You´re Not Ready
12. No Strings
Reklamy
Share

Napsat komentář