Měl bys slyšet: House Shoes – Castles feat. Jimetta Rose

Tak přátelé, tohle je nádhera. House Shoes nedávno vydal svůj debut "Let It Go", kde jsou převážně ke slyšení kočky z Motor City jako Guilty, Danny Brown, MarvWon. Nechybí ale i Oh No, The Alchemist, MED a další. Jestli nějaká věc ale hodně utkvěla v paměti, tak je to "Castles" se zpěvačkou Jimetta Rose.

 

Track je věnován památce Jovan “J-1” Colemana. Tenhle bubeník z live bandu Dam-Funka opustil tento svět v listopadu loňského roku. Když byl dnes klip uveřejněn, na webu lifeandtimes.com se s ním zároveň objevilo vynikající interview, kde například této věci dodává: " Je jednoduchý udělat klasickou street sračku, ale udělat věc, kterou tvoříte pro někoho a rozbečet se u toho je úplně jiná věc. Tohle je síla muziky."

 

Samozřejmě udělat na objednávku dojemnou věc alá filmová muzika je zase úplněj level. House Shoes a J1 byli hodně blízcí přátelé a tohle je prostě krása.

 

Jinak doporučuji přečíst zmíněné interview. House Shoes tam hrozně nakládá alá "We do what we do but we´re not cheerleaders for hip-hop. I don´t make music for some chick that spent $150 to get her hair done. I make music for my peers and elders. I don´t make music for the kids". Nebo "A hard drive isn’t a music collection. It’s virtual. I need something I can touch. I have 10,000 records but if you have 10,000 songs on your hard drive and you drop it, you have nothing."

 

Wooooooooooooord

koupit na iTunes – House Shoes – Let It Go (Deluxe Version)

koupit vinyl nebo CD na  hhv.de

čti také:

Video: House Shoes – Time feat. Big Tone

 


 


 

Reklamy
Share

Napsat komentář