Měl bys slyšet: NOPROMO Beattape

Máme velkou radost, že můžeme poslat do světa nový beattape který vznikl tady v Česku. Díky zahájení nové značky oblečení NOPROMO připravili autoři tohoto projektu navíc i beattape mimojiné s mezinárodní účastí zvučných jmen. Na jednom místě se tak sešel australský producent Ta-ku, za kanadu pak Elaquent a Kaytradana nebo angličan Noyce. Autoři ale mysleli i na naši domácí scénu a tak tento tape doplnila čtveřice českých beatmakerů a to konkrétně Inphy, Gruzo, FNTM nebo DJ Fatte s pomocí Radima z Prago Union.

Celý tape je volně k poslechnu a stažení. První designy trik NOPROMO pak můžete stále koupit na oficiálních stránkách. Člověk, díky kterému toto všechno vzniklo – Jakub Žídek pak ještě dodává:

 Děkujeme všem Producentům/Beatmakerům (Elaquent, FNTM, GRVZO, Inphy, Kaytranada, Ta-ku, DJ Fatte+Radimo, Noyce), kteří nám poskytli jejich nevydané beaty. Děkujeme Kennymu, Ondrovi Žatkuliakovi a Gargle & Expel za Master, fotografovi Jiřímu Laštůvkovi za parádní Lookbook. Dále děkujeme magazínu Cream.cz za mediální podporu. Radkovi Janků za pomoc s propagací.

Díky! 

 


 


 

Reklamy
Share

Napsat komentář