Miles Bonny – Rings

Miles Bonny – Rings

Ten hlad po jeho muzice je velký. Dlouho už asi nejeden jeho fanoušek vyhlíží pokračování projektu S3 s Brenkem Sinatrou. To samé platí i o nějakém jeho sólo albu. Občas udělá nějakej feat, občas nahraje nějaké trubky jako balíček pro producenty. V květnu vydal EP, které ale úplně k němu nesedí. Již jsem několikrát psal, že se odstěhoval z Kancas City do New Mexico. Ale pojďme si nejprve udělat malé opáčko.

Miles pochází z New Jersey. Kvůli studiu na univerzitě se ale přestěhoval do Lawrence, což je takové předměstí Kansas City. Tam začal i produkovat a založil stránky Lawrencehiphop.com a brzo se stal jednou z klíčových postav místní scény a dělal s lidma jako Sage Francis. Poté už ake začal pod svým jménem Miles Bonny a tvořil už tak, jako ho známe, čili produkce, zpěv, hraní na trubku a to v soulovém podání.

 

Osobně ho registruju od roku 2008 a jeho coveru Won’t Do na desce od producenta Dela. Poté už přišli singly jako Still Miles, Yes I Do a featy na Melting Pot Music (kde vydal většinu své hudby), takže např. v Late Night Suff se Suff Daddy atd. V roce 2011 vydal album Lumberjack Soul a v 2012 Supa Soul Shi*t s Brenkem.

Jeho zásadní životní změnou ale bylo přestěhování z pohodlí Kancasu do pouštní oblasti v New Mexico, kde se rozhodl svépomocí postavit dům, který by poté fungoval na off-grid systému, což znamená soběstační, bez jakékoliv možnosti přípojky nebo sítě. A to se týká i peněz, jelikož náklady jsou na minimu a spíše se přepnete do potřeby peníze nepotřebovat. To znamená – neplátí za elektřinu – má solární panely, neplatí za plyn – má krbová kamna atd. Ač se to někomu může zdát bláznivé, tak právě tahle svoboda mu dává možnost věnovat se hudbě.  Ač by mohl asi získat peníze od nějaké korporace a donekonečna jezdit po světě (a pak skončit jako rapový odpadlík někde na Barrandově nebo v Polsku), ale to není jeho cesta a hodně těchto nabídek odmítnul. Je velký fanoušek nezávislých medií a D.I.Y.

09_-_HOME_AT_SUNSET

A tahle cesta v dnešním světě není jednoduchá a on jako otec dvou dětí se musí ohánět a v tom případě to chce mít oporu. A právě pro svojí partnerku posílá tento track viz:

„Written for my lady. It is filled of the emotions, ups and downs, of my life surrounding the time that our relationship developed as well as the hopes for its future and recognition of its current strengths.“

lyrics:

A few years have passed
a few days gone by
we’ve had our laughs
we’ve tasted our cries
but what will remain
is that we’re one in the same
A few years have past
A few days gone by
We’ve had our laughs and
You’ve tasted my Cries.
But what will remain is that we’re one in the same
we’re one in the same
we remain
and i love you
i love you
and you love me
and i love you
one
we’re one
one

na připomenutí:

 

milesbonny.com

twitter.com/MilesBonny

Reklamy
Share