Moonchild – Little Ghost (Album)

Moonchild – Little Ghost (Album)

Září a podzim obecně bývají často dost náročným obdobím, jelikož tradičně vychází u mnoha umělců hodně nové muziky po velmi produktivním létě. A my opět nestíháme všechen ten nával nové hudby, ale na nové, v pořadí již čtvrté (a třetí u labelu Tru Thoughts Records) album kalifornského tria Moonchild s názvem „Little Ghost“ jsme si prostě čas udělat museli.

A kdo jste už toto multi-instrumental seskupení viděl naživo, tak víte, že to jsou opravdoví profíci, kteří si s sebou vozí na svou tour přibližně 2 náklaďáky hudebních nástrojů, kdy poté při samotném koncertu všechny tyto nástroje od příčné flétny, přes saxofon až po trubku střídají jako ponožky. Těžko uvěřit, že za veškerou touto vesmírnou, plnou hudbou, co slyšíte, stojí pouze tito 3 muzikanti.

Od vydání předešlého alba „Voyager“ uběhl skoro rok a půl a všichni 3 členové Moonchild, tedy Amber Navran, Andris Mattson a Max Bryk se posunuli zase o něco dál. Účastnili se opět hudebního workshopu „Playlist Retreat“. jež pořádá každý rok DJ Jazzy Jeff a dává tak prostor nadaným umělcům. Zdokonalili se ve hře na další hudební nástroje, například na kytaru (uvedl Andris, jež normálně hraje na trubku a k tomu obstarává synťáky s bicími). Ať už máte raději trošku funky („Wise Women“, „Onto Me“, „Still Wonder“) nebo čistý soulful („Strength“, „Come Over“ či „Get to Know It“), tak pro vás těchto celkem 55 minut určitě nebude záležitostí pouze jednoho poslechu.

 

Reklamy
Share