Na Slovensku vybuchla další bomba. Aron – Never Give Up feat. Doobie Powell (VIDEO)

Na Slovensku vybuchla další bomba. Aron – Never Give Up feat. Doobie Powell (VIDEO)

Kdo nejde jen po povrchu, tak už jistě za ty roky zaregistroval bratry Hodekovi. Starší David “h0wdy” Hodek, vynikající bubeník a producent, který nedávno produkoval bombu pro Lyric Jones feat. Vic Mensa, což je sakra super počin.

Mladší Aron aka aronthebassist už je díky jeho videím dobře sledované jméno po celém světě. A nyní, pro mnoho lidí nečekaně, tu je s klipem, kde produkce hraje top, on hraje top a k tomu gospelovej hlas od Doobie Powell. Perfektní. A k tomu ze Slovenska.

Za mě je tohle naprosto skvělá záležitost, kdy někdo konečně nekouká jen na lokální scénu a myslí globálně. Kdy někdo nechce bejt jen ten, co se objeví jako producent u nějakého známého CZ/SK rappera. Zároveň s muzikou, kterou oba dělají je to tady lokálně takové házení hrachu o zeď. A proto je super, že takýto lidé tady existují. A taky je jim vraceno, kdy známí lidé to reportují, Jazzy Jeff to hraje ve svejhc setech etc.

Kdysi jsem se trochu pozastavoval, když jsem viděl, že rodina vybírá peníze na “Aronovu cestu” a trochu to smrdělo, že rodina chce mít hvězdy a budou to takové produkty. Můj názor na crowdfunding se ale vyvíjel a když to někdo chce podpořit, tak proč ne.

Tuhle bratrskou dvojku je třeba sledovat, jelikož tu máme drahokamy, které si zaslouží pozornost.

Velká radost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aron Hodek (@aronthebassist)

Reklamy
Share