Novinky z Bandcampu od Suff Daddy, 14KT a Moonchild

Novinky z Bandcampu od Suff Daddy, 14KT a Moonchild

Všichni máme rádi Fat Beats. A právě toto vydavatelství, které funguje od roku 1994, se také věnuje a stará o instrumentální scénu. A to třeba i tím, že vydávají série Bakers Dozen. V minutolisti už takto vyšly desky od lidí jako Exile, Obhliv, Daedleus, Elaqouent, Dibiase atd.

Nyní vyjde 14.12 další pokračování, které obstará náš berlínský oblíbenec Suff Daddy. Zvukově se to nese v jeho stylu a uvidíme, co zbytek. Na Bandcampu v popisku dáva Suff svůj příběh, kdy říká, že k dělání beats se dostal tak, že když dodělal v roce 99 školu, tak si koupil komp a jen hrál hry a kouřil trávu. Pak jednoho dne přišel jeho kámoš a dal mu Sonic Foundry Acid a řekl, že v tom kompu se dá dělat i muzika. No a zbyetk už znáte. A teď mu vyjde deksa u Fat Beats. Slušný.

14KT – Chop 5 Dead or Live

Hráli jsem čopovanou ty a já….14KT avizuje příchod nového alba netradičním způsobem. A to tak, že flipnul přichystaný singl, čili slyšíme jeho remix a přitom naznáme originál. To se mi zdá jako super nápad. Palec nahoru. V samotné věci opět KT dokazuje, že to je chop master.

Moonchild – Get To Know It 

Nový singl mají venku i Moonchild. Tahle parta z L.A., která už pěkně zdomácněla u všech fajnšmekrů, nám opět podsouvá mellow produkci s obsahem, který řeší každý. A to sice o nejistotě alá Trying To Find A Balance.

A proč jsem dávám jen Bandcamp? Minulý týden jste asi neunikli tomu, že každý sdílel svá čísla streams ze Spotify. Ale je to tom? A zde to vidím tak, že když má někdo svého oblíbence, co to dělat tak, že skrze koupi na bandcampu mu pošlu přímo peníze a i když ty soubory nepotřebuju a pak to poslouchám na službě, kterou si platím.

Nebo?

 

Reklamy
Share