NxWorries (Anderson.Paak & Knxwledge) -Suede (VIDEO)

NxWorries (Anderson.Paak & Knxwledge) -Suede (VIDEO)

Na jaře tohoto roku byl ke slyšení singl Suede od dvojky Anderson.Paak & Knxwledge. Prvně jmenovaného můžete hojně slyšet na albu Compton od Dreho. A např. v tracku Animals jako jo. Kdo sleduje beat scénu, tak mu jméno Knxwledge asi netřeba představovat.

Tehle beat maker, kterej z New Jersey přesídlil do L.A, chrlí na svůj bandcamp jeden projekt za druhým. Jeho beats je objevili např. na 1999 od Joye Badass nebo na To Pimp a Butterfly od Kendricka a nedávno u ST vydal album Hud Dreems. Společně tahle dvojka plánuje pod Stones Throw vydat album a dnes tu máme video k již zveřejněnému singlu.

Video obyčejné, ale kdo byl někdy v Cali, tak to na něj dejchne s tím, že by se tam okamžitě nejradši teleportoval. Oproti klasické nemocné Knxwledge produkci je tohle hodně jemné a možná o to lepší. Textově bych to nazval letním, pimpovacím hitem, kterej člověk napíše za 5 minut. Ale opět se vrátím ke Cali a Los Angeles obzvlášť, jelikož tohle je přesně to, co v těch vedrech v káře cestou do Starbucks může řvát s auta. L.A je divné. Stones Throw je divné. Ale proto to máme občas rádi.

 

A jako bonus přidávám jedno starší video.

Reklamy
Share