Páteční menu vol. 59

Původně jsem se s dnešním dílem chtěl vydat na dirthy south zájezd do minulosti. Pak mi cesty ale skřížila slivovice a s celkovým spožděním čísla 59 tak dnes nepojedeme. Nabízím však alternativu výběrů náhodně poskládaných, která nám však samozřejmě zapadají. Slunný víkend před námi, užívejte s poslechem od nás.

Jednu z mých opravdu oblíbených skladeb spojuje tak trochu obdobná situace, jako ta má dnešní. Slug napsal megavěc Sunshine jednoho krásného rána s kocovinou na plácku u svého dvorního producenta a parťáka Anta a jeden z nejlepších prosluněnných příběhů nám to tu dnes otvírá.

Zájezd nám tedy dnes moc nevyšel, ale malou ukázku si neodpustím. Praživá zem Texasu, prchající mexikánci a kodeinová nátura s nádherným dvacetiletým výročím desky Too Hard To Swallow z minulého roku. Syrová nádhera od UGK veteránů.

V několika metrové vlně producentů mi jeden dělá obzvláště radost. Skvěý vývoj kanadského Kaytradany spolu s již stále více zapamatovatelným rukopisem a slabostí pro zhutňující zvuk. Southside Anthem v odcípajícím remixu na pátek. Pokračuj ale ještě dále pro další zločiny, tady sme skončili. Pro dnešek.

 


 


 

Share

Napsat komentář