Philip TBC má na desce C.Montse, Vece a další

Jméno dje a producenta Philipa TBC znají asi více fanoušci hudebních stylů jako jungle, drum´n´bass nebo breakbeat. Ti pozornější ho ale mohou znát i třeba z desky „365“ od IdeaFatte, kde se Philip TBC potkal se scratchi Dje Aky ve skladbě „The world is yours“.

Po dlouhém působení na tuzemské taneční scéně se Philip TBC konečně dokopal k vlastní producentské desce, která může být zajímavá i pro hiphopové fanouška. Pomocnou ruku k celému dílu dal Ghonzales a společně s ním vytvořil Philip TBC zajímavou směs breakbeatu, dubstepu a hiphopu, kterou nazval „Audible Thoughts“. Mezi hosty naleznete třeba v Praze žijícího angličana C.Montse, u nás poměrně známé 3rd Party, Rabbi D a Hired Gun, zaskrečují zde AKA a Friky a mezi bonusovými remixy najdete i Vece s Richardem Müllerem a jejich „Nikdy Nevies“ v remixu právě od Philipa TBC.

Pokud máte rádi taneční muziku, její současné vlivy a soundy a rádi podpoříte českého interpreta, mohla by být deska „Audible Thoughts“ jistě i pro Vás. Ukázky, které si můžete poslechnout níže, zní velice slibně.

Philip TBC – Audible Thoughts snippets


Reklamy
Share

Napsat komentář