POHODA_FM LIVE: PETIJEE 28.3.2017

POHODA_FM LIVE: PETIJEE 28.3.2017

Deska Soul Paper Scissors je necelé 2 měsíce venku. Za tu dobu už toho stihla hodně.

Tracky z ní se hráli např. na KCRW v pořadu od Anthony Valadez, Soul Circle Radio, u Miles Bonny v jeho pořadu Record Ceremony na KNCE Taos, českém Rádio 1, Color Radio, Wave. Hodně prostoru dostalo album na slovenském rádiu FM, kde dokonce bylo vyhlášeno za album týdne a singlu About Love s Miles Bonny se daří i jejich hitparádě Osmička, kde je již pátým týdnem. Krom toho dostal Petijee nabídku na odehrání koncertu v rámci pořadu Pohoda_FM, který se vždy koná v jednom sálu slovenského rozhlasu a je přenášen live.

Petijee proto tedy rychle nacvičil live show s kapelou Space Cats a v úterý 28.3 po třech zkouškách odehráli koncert. Oproti studiové verzi se to rozšířilo o bicí, klávesy a baskytaru. Na poslední track ještě přibyla kytara.

Někdy se stává, že live pojetí ubere na dojmu, jelikož každý je zvyklý na zvuk z alba, ale zde se to krásně doplnilo, zpestřilo a dalo tomu takový správný punc. Celé to najedou bylo takové vzdušnější a například závěrečná Let Me Out je taková jízda, že vás to nutí si ji pouštět pořád dokola. Že by hozené laso pro některé kluby a festivaly?

Reklamy
Share