Poslouchej nový pořad Cream Sound na Color Music Radio

Poslouchej nový pořad Cream Sound na Color Music Radio

Cream. Cream.cz. Cream Sound.

Od roku 2014 byla možnost nárazově na soudncloudu slyšet věc s názvem cream.cz audio. Nebyla tam ale pravidelnost a síla tomu věnovat 120% energie. Zároveň tahle česká beat komunita je stála strašně zamrzlá. Kdo to jede, tak si to drží pro sebe nebo jen tak nárazově. Je to stále záležitost 15 lidí.

A jelikož jsem ročník 79, tak jsem stál jednu dobu u rozhodnutí, jestli neskončit u gaučingu, chipsů, bílé Studentské pečetě a koukání na fotbal, čili NFL. Ale pak jsem si řekl, že je čas přestat předpokládat a naopak ty věci šířit. Samozřejmě ale šířit tak, aby se na sebe mohl podívat každé ráno do zrcadla.

No a jako dlouholetej fanoušek rádia, kterej si jel jednu dobu všechny stanice na cestách po Československu a aspoň jednou týdně koukal na radiotv.cz, jsem dlouho po něčem koukal. Kdysi to měl být pořad na rádio Wave s Affrem, ale to nevyšlo. Radio 1 má přeplněno a tak jako občasnej posluchač Color Music Radio, kde Viktořík stále dokazuje, že je jeden z nejlepších moderátorů, kde Martin Svátek umí vybrat super hudbu a Lukáš Kolíbal aka Lomeesh aka Jahmusic.net dává výbornou selekci, jsem využil možnosti mít pořad. Ano, mohl bych napsat svůj pořad, ale nesnášim slovo já, moje, já udělal atd, protože mám rád, když ty věci existujou, ale nemusim každýmu dávat vědět, kdo a co za tím stojí. Nejsem Jakša.

Dlouho jsem přemejšel o názvu pořadu a dospěl jsem k tomu, že vše už bude vycházet pouze ze slova cream, tedy webu, kterej už tu je od roku 2006. Proto tedy Cream Sound. Budu klasicky hrát hudbu, která mě baví a kterou si kupuju, takže hodně instrumentální hip-hop, různé beats, rap, co mě baví a to, z celého to vše vzniklo.

Pořad je možné slyšet každý čtvrtek od 19:00 do 21:00. Color je FM rádio a naladíte ho v Praze, Brně, Karlových Varech, Opavě, Znojmě, Krumlově nebo přes web na radiocolor.cz, play.cz, TuneIn Radio a mobilní aplikaci. Cream Sound je pak možné slyšet na soundcloudu, mixcloudu a spotify.

A co říct závěrem? Samo se to neudělá a pokud máte rádi podobnou hudbu, tak se nebojte jí šířit. Prostě něco dělat a nebejt klasickej zapšklej česános.

Reklamy
Share