Renk je Adam Urban a vydává třetí album. První singl k poslechu

Renk je Adam Urban a vydává třetí album. První singl k poslechu

Proč Adam Urban? Proč ne Renk? Co je to Aficionados? A co Ab Origine?

Představte si, že roky děláte beats. Programy, pluginy, syňťáky, banky, vinyly. Pak projíždíte ty vinyly a říkáte si, co kdy jednou někdo samploval mě. U toho sedíte doma u kompu, na sobě triko svého oblíbeného producenta nebo labelu. Pak vstanete a jdete ven a začne vám to šrotovat v hlavě a říkáte si, co kdyby dělal hudbu úplně sám za sebe. A co kdybych to triko zahodil a šel na trh, tak jak jsem. Bez ničeho. Nahý.

A to je i jeden z důvodů, proč nová deska od Renka už není od Renka, ale od Adama Urbana a jeho hostů.Hlavní porci dostal již dřívější spolupracovník Roman Volf, který zdě opět dává do trumpety. Dále z velké části Radimo z Champion Sound, který to okořenil saxofonem a poté další jména, které zde tvrdí basu, flétnu, housle atd. A na bicí hraje sám Adam.

Živá interpretace je teď jeho vše. Je to velký nadšenec jazzu a všech jeho podob. Proto také ten název Aficionados (nadšenec/ nadšenci). Prostě parta nadšenců a hudebníků se potkala nad tímto projektem. A Adam ví, že není dokonalý bubeník, ale je to jeho vášeň a moc dobře si uvědomuje, že cesta je každodenní dril a odříkání. Ale nechce se za nic schovávat a ukazuje se v plné nahotě. Jde ke kořenům. K původu. A proto také název alba Ab Origine.

Deska oficiálně vychází skrze Humble Grooves ve středu 28.2 a to jak digitálně, tak na vinylu, který si lze již objednat.

V první ukázce si dáme lehký jam, kde na sebe strhává velkou pozornost Roman Volf na trubku. Let’s jam!

 

 

 

Reklamy
Share