Robert Winter – (Prod. By) (kniha a kompilace)

Robert Winter – (Prod. By) (kniha a kompilace)

Každá beat hlava, které sleduje Německo, tak jistojistě už narazila na jméno Robert Winter.

Je to cca tak 12 let, co se u sousedů začala tvořit beat scéna. Nebylo třeba MCs a začaly pomalu vycházet první instrumentální desky. A většinu fotek pro cover obstaral právě Robert Winter, který v jisté období byl hodně vidět ve spojitosti s labelem Melting Pot Music. Později, když skoro všichni od Melting Pot Music odešli, tak se jako jiný pohyboval okolo Jakarta Records.

Dá se říct, že nebyla beat akce, cover desky, promo fotky, okolo které by se netočilo tohle jméno. A jelikož za tu dobu vzniklo mnoho materiálu, tak se rozhodl to vydat jako knihu, která obsahuje převážně fotky, ale také různé texty a rozhovory. Jel na to kampaň skrze kickstarter a jako věc k tomu přidal i kompilaci, která právě obsahu všechna ta jména, na kterých Německá beat scéna stojí. Čili Suff Daddy, Dexter, Brenk Sinatra, Twit One, Shuko, Hulk Hodn, Hubert Daviz, Bluestaeb, S. Fidelity, Flofilz atd. Vyšlo to i jako vinyl.

A mimochodem tohle není jeho první kniha. Když byl v Detroitu v rámci práce pro Illa J album Home, tak pak vydal knihu s názvem Passing Me By, která obsahuje fotky z této cesty.

Knihu můžeš koupit zde.

Super projekt.

[Best_Wordpress_Gallery id=“31″ gal_title=“Robert Winter – (Prod. By) (kniha a kompilace)“]

Reklamy
Share