Sean Price, Guilty Simpson, Black Milk a Mayer Hawthorne zvou na Hip Hop Kemp!

Mílovými kroky se blíží jubilejní 10. ročník festivalu Hip Hop Kemp. Stejně jako loni, jsme i letos připravili krátké rozhovory s účinkujícími, kteří se na HHK představí. Po loňských BCC tu nyní máme Mayera Hawthorna a Random Axe, kterým jsme položili pár krátkých otázek, který se týkají převážně zmiňovaného festivalu, který začíná již příští týden ve středu.

Jak se těšíš na svojí show na Hip Hop Kempu? Slyšel si už něco o tomto festivalu?
Bude to moje první vystoupení u vás v České republice! Hrozně se moc se na to těším! Někteří to možná neví, ale svojí kariéru jsem začal jako hiphop producent a dj a hiphop budu mít navždy v sobě.

Bude se nějak lišit tvoje show na Hip Hop Kempu v porovnání s multižánrovými festivaly atd?
Každá moje show je jiná. Mám rád, když je vše spontánní a když cítím dav pod pódiem. Nikdy nevíš, co se může při naší show stát (smích).

Budeš na Hip Hop Kempu hrát nějaké věci z nadcházející nové desky?
Určitě. Budeme poprvé hrát pár nových skladeb z mojí nové desky "How Do You Do".

Kdy vlastně nová deska vyjde a co od ní můžeme očekávat?
Deska vyjde letos na podzim. Je pořád velmi soulful, ale snažil jsem se jít i do jiných hudebních žánrů. Experimentoval jsem a tak je tam i trochu rock, disco a hiphop.

Proč by se měl návštěvník Hip Hop Kempu jít podívat na tvojí show?
Moje show je velmi vzrušující, vzdělávací a motivační. Těším se na vás!Jak se těšíte na vaši show na Hip Hop Kempu? Vzpomínáte si na vaše koncerty v minulých letech?

Sean Price: Miluju tenhle festival a miluju Českou republiku. Když jedu na Hip Hop Kemp tak vím, že lidi budou řvát nejhlasitější "P!!!!!" ze všech koncertů.
Black Milk: Yea, naši muziku na tomhle festivalu znají fakt dobře. Lidé tam opravdu milují kvalitní rap.

Jak bude vypadat playlist vaší show? Budete hrát pouze věci ze společného projektu Random Axe, nebo se zaměříte na své sólové věci?
Guilty Simpson: Black Milk udělal spoustu práce při přípravě naši společné show. Nejdřív to bude mix mých sólových věcí a věcí Seana a pak budeme hrát skladby z našeho společného alba. Black Milk má ale v kapse schované ještě nějaké tajné trumfy, které pořádně rozhýbou celým davem!
Sean Price: Když budu doplňovat Guiltyho, tak mě možná uslyšíš, jak rapuju jeho sloky hlasitěji než on (smích).

Na čem právě teď pracujete?
Sean Price: Právě pracuji na tom, aby na mě moje dcera pořád neukazovala prstem, když udělám něco špatně. Myslím si, že jsem dobrý otec (smích). Krom toho pořád makám na desce "Mic Tyson" a na společném projektu s Ill Billem. Boot Camp Clik jsou také ve studiu a připravují novou desku na rok 2012.
Black Milk: Pořád dělám spousty instrumentálek. Nedávno jsem udělal pár společných tracků s Jackem Whitem z The White Stripes.

Proč by se měl návštěvník Hip Hop Kempu jít podívat na vaší show?
Guilty Simpson: Kromě našich sólových věcí, skladeb z Random Axe a spousty Blac Milkových beatů, vůbec nemůžeš tušit, co se stane. Chceme si to s vámi užít. Musíte si koupit hned teď lístky na Hip Hop Kemp, budete pak litovat, jestli letos nepřijedete.
Black Milk: Nechoďte na Hip Hop Kemp kvůli mě, běžte do kostela kvůli Bohu. P!

Čti dále:
FRANK NITT – Těšte se na nové nahrávky Frank N Dank

DWELE: Řekni svojí holce, jak se cítiš při poslechu těchto skladeb…

MR. ULTRAFINO – Hudba musí být vždycky výš, něž muzikantovo ego

Reklamy
Share

Napsat komentář