SLAVÍME 10 LET – Pátek 9.12, Cargo Gallery Praha  – Black Milk & Nat Turner, Tall Black Guy, Jimmy Pé, Decko & Tono S., Inphy, Petijee etc.

SLAVÍME 10 LET – Pátek 9.12, Cargo Gallery Praha  – Black Milk & Nat Turner, Tall Black Guy, Jimmy Pé, Decko & Tono S., Inphy, Petijee etc.

Už je to tak. Před deseti lety jsme začínali s tím, že budeme web se vším možným obsahem. Zahraniční obsah, český, slovenský, prostě všechno dohromady. Časem to ale dospělo do stavu, kdy se u lidí měnili priority a tak je měli jinde, než psaním pro pár lidí. I tak moc díky všem těm, kteří do toho dávali svůj čas. Byly to dobré časy.

Mě osobně ale takový styl webu přestal bavit, jelikož se povětšinou jednalo o obsah, který je všude a byla to jen taková ta předhánečka, kdo tohle nahodí oproti jinému cz/sk webu první. A taky jsem pomalu opustil od sledování všeho a soustředil se už jen na muziku, která mě naplňuje, kterou kupuju a pouštím, čili z 80% beats a zbytek soulful hip-hop.

A dle toho také vypadá dnes web. Dnes jsme za to hrozně rád, jelikož to má ksicht a i když nechrlíme moc obsahu, tak i přesto je skvělé, že člověk mohl představit všechny ty jména a úplně nejlepší je, když pak vidim, že tyhle jména tu zaujali nějaké lidi a už si pak žijou vlastním životem.

A i když vím, že tento obsah je pro pár lidí, tak i přesto jsem se rozhodl pro oslavu. Vím, že je to čiré bláznovství, ale jediná možná cesta z toho stavu, kdy nemám na co chodit do klubu, je sem ty svoje oblíbence přivést a třeba zasáhnout pár lidí, kteří by na takovou muziku přišli i příště.

Přišla nabídka na Black Milka s jeho kapelou Nat Turner a řekl jsem si, že co jiného by mělo být na oslavě tohohle webu, než něco z Detroitu, jehož vlákno tohodle měta je protkané celou historií webu. Další volba padla na Tall Black Guy, čili člověk, který je původem také z Detroitu, ale dnes žije v Anglii. To celé jsem doplnil o jména jako Decko a Tono S., Jimmy Pé, Inphy, Petijee, Peca One, Richard.

Takže závěr je jednoduchý. Pokud máš rád tyhle jména, tento styl hudby, tak to přijď podpořit. Akcí se ukáže, jestli je o tento druh muziky zájem.

START AKCE V 19:30

 

9.12.2016

Praha, Cargo Gallery – Náplavka (Rašínovo nánbřeží)

Black Milk & Nat Turner Band (USA)

Tall Black Guy (USA)

Gramo Rokkaz

Jimmy Pé

Petijee

The Unseen (evropská premiéra dokumentu. info zde)

 

DJs:

Richard

Inphy

Peca One

Pufaz

vstup: 330 předprodej / 370 na místě

lístky na goout.cz

událost na facebooku

black-milk1-1

 

 

Cargo Gallery:

cargo-1

cargo-2

 

Reklamy
Share