Sofie – LA 2 LDN Mixtape (Stones Throw Podcast 88)

Sofie – LA 2 LDN Mixtape (Stones Throw Podcast 88)

Vždy, když jednou za čas někde objevím kvalitní mixtape, jedu ho skoro denně pořád dokola a čím déle ho poslouchám, tím víc mi připadá super. Kvůli dnešnímu mixtapu nemusíme chodit vůbec daleko, jelikož má spojitost s Vídní ale taky s Cali. A když už s Cali, tak rovnou se Stones Throw.

A jelikož, jak je nám všem jistě dobře známo, je Stones Throw totálním hudebním kolosem, vydávajícím kvalitní hudbu veškerých žánrů, máme tu dnes DJku a producentku, která si říká Sofie. Napůl z Íránu, napůl z Rakouska, žijící nějakou dobu v LA. Bývalá spolubydlící Mndsgn. Členka Boiler Room. Houslistka. Crate Diggerka. Dalo by se pokračovat ještě dlouho, ale zásadní rozhovor o jejím životě a vlastně celé její cestě k Peanut Butter Wolfovi atd. najdete zde. A proč právě LA 2 LDN Mixtape? Sofie zde střídá čerstvé news, staré klasiky, téměř neslyšené „madliboviny“ či „dilloviny“ a cca 70% celého mixtapu je strictly Stones Throw family = úspěch zaručen. Zde ještě odkaz na celý tracklist.

Kromě nedávné akce v jednom vídeňském klubu, kde Sofie vystupovala, ji také můžete zastihnou třeba na jedné z následujících summer parties na Corfu či Pule.

14/8/2017 – The Funk – Corfu, Greece
15/8/2017 – Nagual Beach Bar – Corfu, Greece
30/8/2017 – Dimensions Festival – Pula, Croatia
7/9/2017 – Outlook Festival, Pula, Croatia

 

Reklamy
Share