Stro Elliot, člen The Roots, posílá Moods EP. A opět na výbornou.

Stro Elliot, člen The Roots, posílá Moods EP. A opět na výbornou.

Mám obrovskou radost. Nejraději mám totiž ty příběhy, kdy danou osobu sledujete roky, kupujete jeho muziku a vidíte tu jeho cestu.

Stro Elliot začínal v The Procussions (s Mr. J. Medeiros, který bydlí ve Francii a má s 20syl projekt AllttA), pak jel sólo a nyní už je nějaký ten pátek (cca 2 roky) oficiálním členem The Roots.

Jeho genialita využívat Ableton Push tak, že nepoznáte, jestli někdo hraje na bicí nebo na pady, je obrovská. To byla i jedna z věcí, které ovlivnili to, že ho Questlove přibral.

Všechny beat hlavy určitě zaznamenali jeho desku z roku 2016, která vyšla u Houseshoese na Street Corner Music. No a právě i tady vychází jeho Moods EP.

Kdo sleduje jeho soundcloud atd., tak už některé tracky dobře zná. Jeho bicí jsou velký. Jeho cit pro flip je dokonalý. A hlavně víte, že jeho produkce není jen na jeden poslech. Není to zboží s expirací v den poslechu. Tohle je něco, co víte, že pojedete i za další roky.

Nebo ne? Dejte vědět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

I can be better. I WILL BE BETTER. This is not a New Years resolution. This is inspiration meets realization. I found this video somebody took the time to make covering a piece of this journey I’ve been lucky enough to be a part of. It reminded me how much I was able to learn and grow into something I once didn’t know I could. It reminds me I can continue to do that. Take it further. The use of the tools I use, the ideas I imagine, the musical vocabulary can all be improved. And will be. I accept all accountability in the process. 🙏🏾 🎬: @djpufaz P.S. I do also realize this is another opportunity for certain people at 30 Rock to ridicule my hair decisions and overall style of choice. 🙄

Příspěvek sdílený Stro Elliot (@stroelliot),

koukni také:

Cream.cz doporučuje: Stro Elliot – Stro Elliot

Stro Elliot aka od The Procussions až po The Roots vs Petijee aka od pečení chleba až po rádia a festivaly

Reklamy
Share