Tip na výlet: IAMNOBODI v Bratislavě (akce Shelter, 22.11, klub Dole)

Když už tu byla řeč o Drážďanech a akce tam chystané (Gregory Porter, A-Trak), tak nelze neupozornit na událost, která se uskuteční v sobotu 22.11 v klubu Dole, kam dorazí německý producent a DJ IAMNOBODI. S tímhle jménem jsem se poprvé setkal na koci roku 2012 a když koukám do prvního článku o něm, tak jsem tam napsal:

Dnešní tip je z Düsseldorfu a říká si IAMNOBODI. Moc informací o něm není, ale tak doufejme, že to bude jedno z jmen, o kterém bude příští rok slyšet. A proč by mělo? Poslechni a uvidíš
.

A co se událo za ty dva roky? Bydlí v Berlíně a jeho jméno je u beatchtíčů žádané. Stal se členem Soulection, kterým se podařilo z neznámé lokální rádio show vybudovat sledovanou a respektovanou záležitost. K tomu založili label a dělaj akce po celém světě.

IAMNOBODI stihnul vydat několik releasů (např. Elevated a Snapshots From Berlin), objevil se na kompilacích jako Summer In Jakarta nebo For The People. Osobně mě nebere ten sound, co jedou Soulection lidi, ale nevidět tohle jméno by byla velká škoda, jelikož on umí viz. věci k poslechu níže. A taky doufám, že někdy dojde k tomu ohlašovanému EP se Stacy Epps.

sobota 22.11.2014
klub Dole, Bratislava
AIMNOBODI
dále: CanyouDigit Crew (Vídeň), Inphy, Biomat, Stratasoul
událost na událost

 

 

 

 

 

čti také:

Beats, Beats & Life vol.3 – Peet, IAMNOBODI & Bennett On

Měl bys slyšet: D’angelo – Brown Sugar (IAMNOBODI remix)

Iamnobodi – Maputo Dance

Měl bys slyšet: IAMNOBODI – Bel Air

IAMNOBODI – BDKMV Refix feat. The Clubcasa Chamber Orchestra

IAMNOBODI – Cali

A další super beats z Německa: IAMNOBODI

 


 


 

 
Reklamy
Share

Napsat komentář