Affro – Dětství, první rap, Chaozz a vznik bbarak (díl 1)

Affro – Dětství, první rap, Chaozz a vznik bbarak (díl 1)

Jsou rozhovory, které prostě musíte udělat. A na tom pomyslném listu je i Affro. A jelikož se známe už nějaký ten pátek a vím, že s ním by se dalo hovořit sto let, tak zde zatím první díl, kde se dostane na jeho dětství, které ještě probíhalo za minulého režimu. O tom, jak doma poslouchali hudbu a jakou. Jak přišel první rap. Jak se reálně hledali lidi s podobným zájmem. Jak se potkal s Katem a celá ta doba okolo prvních dvou desek Chaozz. A je toho daleko více.

A když jsem napsal mluvit sto let, tak je prostě dobré si uvědomit, že je o čem. Protože když si uděláte výpis věcí, za kterými Affro stál nebo stojí, kolika věcem pomohl a kolika lidem pomohl, tak ten seznam se sakra dlouhý. A to za sebe říkám, že i my dva se určitě neshodneme na všem, ale jeho přínos je neoddiskutovatelný.

První část má hodinu. Na někoho možná dlouhé, ale já se na to dívám obráceně. Kolik dílů nějaké seriálu si tento měsíc dal / dala? A tohle je něco jako seriál. Tohle je audio kniha, kterou můžeš poslouchat jako podcast v iTunes nebo ve Spotify. Ale zároveň taky nemusíš. Je to na tobě.

Poslouhej jako Podcast:

Cream.cz interviews: Spotify: https://open.spotify.com/show/0xKufPy…

iTunes: https://podcasts.apple.com/cz/podcast…

Reklamy
Share